Postovanje, djecak 2god i 9mjeseci, vrlo pricljiv, stalno nesto prica i pjeva ali ne zna da kaze glasove L, K, G i R. Da li je vrijeme za logopeda? Hvala

    Odgovoreno: 18. 12. 2020.
    • Poštovani,

      Na ovom uzrastu dečak bi trebalo da pravilno izgovara glasove k i g. Savetujem vam da se javite logopedu i uz njegovu pomoć to korigujete. Videćete kako će korekcija ova dva glasa povećati stepen razumljivosti govora dečaka.

      Nepravilan izgovor glasa l se toleriše do 4.god, a glasa r do 5.god.