Postovani, kcerka je iii razred, ima 9 god. Od prvog dana skole se borimo sa disleksijom i disgrafijom. Kako unaprediti i ubrzati izlecenje. Sticem utisak da logoped i psiholog nisu dovoljni

    Odgovoreno: 10. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Kod disleksije i disgrafije nema izlečenja, već se dete obučava tehnikama da lakše čita i piše i razume pročitano, dok u osnovi problemi perzistiraju ceo život. Potrebno je puno strpljenja, upornosti i rada godinama, i svakako, saradnja pre svega sa logopedom.