Poštovani,
    Ova beba ima 8 meseci. Kad se rodila pojavilo joj se ovo pored oka evo vidi se na slici. Posle nekoliko nedelja i na desnom ramenu ali to je malo kao tačkica. Možete li da mi date odgovor šta je to i da li će proći samo. Molim vas ako može odmah da date odgovor.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 10. 06. 2009.
    • Poštovani,
      prema slici koju ste poslali, verovatno se radi o jednoj vrsti mladeža, koji se sastoji od proširenih krvnih sudova. Ovakvi mladeži se obično znatno smanje, ili potpuno izgube u detinjstvu. Međutim, ukoliko dete ima i neke druge manifestacije osim ove na licu savetujem vam pregled dermatologa i pedijatra.