Poštovani doktore,
    mislim da je nekad bilo moguće postaviti pitanje lekaru za kožne bolesti, a pošto sada nema, ja ću Vam postaviti pitanje, koje verovatno nije iz Vaše oblasti. Zanima me šta treba da uradim sa mitiserom na leđima koji sam primetila pre 7 godina i koji nikako da nestane. Stiskala sam ga nekoliko puta i dosta je izlazilo, a u zadnje vreme ne može da se istisne jer se nekako uvlači u kožu.
    Hvala.

    Odgovoreno: 01. 09. 2008.
    • Postovana,
      Nije preporučljivo da sami dirate tu promenu, jer teško da mitiser može da opstane toliki vremenski period. Za tačnu dijagnozu neophodan je pregled, pa je najbolje da se obratite lekaru plastične hirurgije.
      Srdačno