Pre dva meseca na testisima mi se pojavile promene u boji koze (kao fleke) . Deo testisa koji se dodiruje za butinom je dosta svetliji i nezniji kao mlada koza, inace medjunozije odrzavam obrijano. Od pre mesec dva dana odkako su se pojavile te fleke dosta su se povecale i leva i desna. Tek p0nekad zasvrbi ali to je to nesvrbi stalno, pretezno kad se oznojim e tada hoce da ponekad zasvrbi. Ovako na oko dosta cudno a i ruzno izgleda, mislim da bi sve trebalo biti iste boje. Seksualno sam aktivan.

    Odgovoreno: 12. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Mislim da bi bilo dobro da odete na pregled. Da se to vidi i eventualno uzme neki bris.

      pozdrav