Postovani, primetio sma promene na glavi moga polnog organa pre jedno dva meseca, kao da su neke bele bubuljice ali nisu, nekada se povuku cak moze da se odkine, nista me ne boli niti svrbi. Pogledajte na slici pa kazite sta vi mislite o tome. Hvala u napred!

    Odgovoreno: 12. 11. 2012.

Komentari na pitanje: #106312

    • Ne, otisoa sam u medjuvremenu kod urologa, ustanevljno je da su gljivice, dao mi je daktanol mast, receno mi je da mazem mecec dana, vec mazem dve nedelje to se sada povuklo, medjutim ceo glans i kozica sa unutrasnje strane je probledela, kao da su se gljivice prosirile, a vodim strogih racuna o higijeni.