Bio sam kod dermatologa da se pozalim na opadanje kose, svrab, perut, trnjenje glave (najverovatnije posledica stresa) . Dobio sam terapiju mykoseb 2x sedmicno da perem kosu i sinoderm gel 0, 025% . Nije mi jasno kako da koristim sinoderm gel? Jeste da mi je kosa kratka ali ja cu ga vise naneti na kosu a teze cu dopreti do koze glave. I da li da ga mazem po onim delovima glave koji nisu zahvaceni sa peruti i ne svrbe me? I koliko puta dnevno? Ili da se vratim i pitam lekara mozda je neumesno da vas pitam jer niste u toku. Pozdrav.

    Odgovoreno: 06. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #41392

    • Vahid Paliguric 16. 08. 2012.

      Sta predlazete za psorijazu i kako doci do lijeka. . .