Imam problem sa opadanjem kose i posle dan dve mi se zamasti, koristio sam razna ulja i neke uvozne sampone koji mi nisu pomogli, plasim se prerane celavosti pa vas ovim putem pitam da li postoji neki lek? Da li da se javim doktoru i kojem? Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 02. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Niste naveli koliko godina imate, kao i da li opadanje kose traje duže vreme, sa koje regije kosa opada najviše i dr. Koristite šampone protiv masne kose (alpecin, mycoseb) . Ukoliko su promene intenzivne javite se dermatologu.