Postovani imam problem sa uraslom dlacicom na predelu stomaka, pre je to bilo male velicine ali sada je to bubuljica koja se s vremena na vreme otvori i luci tecnost. Treniram plivanje pa stoga idem jednom mesecno na depilaciju. U apoteci su mi preporucili da koristim flugocid mast ili propolis mast, pa bih vas zamolio da mi preporucite sta je bolje od ovih dveju masti ili mi dati neki savet kako se moze ublaziti ova reakcija i otkloniti ta urasla dlaka. Unapred hvala

    Odgovoreno: 02. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Urasle dlačice predstavljaju podlogu za infekcije, koje je moguće tretirati antibioticima u vidu masti (enbecin, gentamicin) ili flogocidom, kao i uzimanjem antibiotika na usta, ukoliko su manjih razmera. Ukoliko je promena izražena i duboka trajno se može ukloniti samo hirurškim putem.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #41025

    • Sin mi operisao uraslu dlaku na predelu trtice Rana je zarasla Ali pojavio se modro de je Rana I I'ma jednu tackicu StA da radim Dali da stavljam neke obloge