Postovani, imam gljivicnu infekciju vec 4 godine, koristila sam razne lekove ali mi nista nije pomoglo na duze staze. Da li je uopste moguce izlecenje?

    Odgovoreno: 02. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Niste naveli na kom delu tela se nalazi infekcija. Inače, gljivične infekcije se leče i ne bi trebalo da traju tolliko dugo. Svakako je potrebno proveriti dijagnozu, možda se ne radi o gljivičnoj infekciji već o nekoj sličnoj bolesti. Uradite pregled brisa na gljivice i, eventualno, kulturu sa promene na koži u najbližem higijenskom zavodu.