Poštovanje!
    Imao bih za Vas jedno pitanje, intresuje me da li se radi o nekoj vrsti kožnog oboljenja kod mog deteta jer svake godine kada odemo na more njemu se ispod pazuha pojavi neka vrsta osipa, zbog kojeg dete ima svrab. Čim se vratimo kući nakon dva, tri dana to se povuče! Za ublažavanje problema koristili smo akvamisura tečno mleko, hipermangan i pavlovićevu mast koja se pokazala najeifikasnijom i najboljom. Konkretno me zanima o čemu se radi po Vašem stručnom mišljenju.
    Unapred zahvalni!

    Odgovoreno: 20. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Pošto navodite da se promene povlače uz upotrebu običnih preparata za negu, pretpostavljam da se radi o nekom banalnom ojedu ili sličnom problemu. Niste naveli koliko je dete staro, kao i detalje u vezi sa osipom. Svakako je neophodno da, pri pojavi ovih promena, sprovodite adekvatnu higijenu i negu, a po potrebi se obratite i dermatologu.