Poštovana,
    Već par dana imam osip po telu, najviše na unutrašnjoj strani ruku, stomaku i butinama. Osip ne svrbi samo menja intenzitet crvenila. Nisam nikada ranije bio sklon alergijama.
    Unapred zahvalan na savetu.

    Odgovoreno: 20. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Slika nije najjasnija, ali bih rekla da je u pitanju neki oblik koprivnjače. Ove promene mogu da budu posledica uzimanja nekih lekova, ili unošenjem alergena hranom, ili iz spoljašnje sredine. Ukoliko se promene održavaju ili ponavljaju svakako je potrebno lečenje. Javite se dermatologu.