Poštovana,
    Moja devojčica od 4 god već godinu i više ima problema u genitalnom delu koji se ispoljavaju crvenilom svrabom i beličastim naslagama koje je nemoguće lako oprati. Bezbroj puta smo radili briseve vagine, vadili urin, stolicu, sve moguće i nikad ništa. Rezultati uvek ok. Svakodnevno moram da je mažem daktanol kremom ili nistatin da ne bi osećala svrab, jer ako preskočimo 1 dan odmah dobije crvenilo i bol od svraba i naslaga. Ne mogu je zauvek mazati svakodnevno! Šta da radim?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 14. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Niste naveli da li se rađeno ispitivanje na kandidu. Obzirom da ste dobili lekove protiv gljivica verovatno su i Vaši doktori ispitivali u tom pravcu. Ako je to slučaj, potrebno je da se lečenje sprovede dovoljno dugo. Razgovarajte sa Vašim lekarom i ukoliko to niste do sada uradili konsultujte dermatologa.
      Pozdrav.