Poštovana
    Korišćenjm tuđeg brijača zaradio sa kondilome na bradi, i na usni, ukonio sam ih ali mi se uvek vrati jedna i to veoma sitna, ono što me interesuje a možda i previše paničim to je da li se mogu javiti u usnoj duplji, i kako se tada leče?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 10. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Kondilomi se mogu javiti i na sluzokožama, pa tako i na sluzokoži usne duplje. Uklanjanje je u principu isto kao i kada se nalaze na koži (to zavisi od mnogih faktora - veličine, broja, blizine drugih struktura). Obratite se lekaru specijalisti za bolesti usta.
      Pozdrav.