Poštovani,
    Postavljam Vam pitanje u ime mog deke koji ima velike probleme sa stopalima. Naime nokti na nogama su mu debljine palca odraslog čoveka, a takođe ima i kurije oko na peti. Zanima me kome da se obratimo u vezi ovog problema?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 10. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ovakve probleme često viđamo kod starijih osoba. Pokušajte sa tretmanom kod pedikira, ali ako su promene jako izražene, verovatno će morati da se javi dermatologu. Postoje dermatološke procedure koje mogu daznatno redukuju ovaj problem.
      Pozdrav.