Poštovana,
    Od pre par godina su počeli da mi pucaju kapilari na nogama, tačnije od prve trudnoće (2002 god) da bi se stanje pogoršalo tokom druge trudnoće. Interesuje me koje su metode lečenja najdelotvornije u njihovom otklanjanju?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 08. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Uklanjanje proširenih kapilara može se izvoditi na više načina, što zavisi od njihove veličine. Mogu se tretirati eletrokauterom, radiotalasima, može se sprovoditi klasična sklerozacija, a najnovija metoda je uklanjanje laserom.
      Pozdrav.