Poštovana,
    Imam 29 gina. Mešovit - osetljiv tip kože (bez bubuljica). Molim vas preporučite mi koji piling za lice mogu da koristim, a da nije agresivan (navedite ime proizvoda)?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 21. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Profesionalne kozmetičke pilinge nije preporučljivo raditi tokom leta. U ovom periodu (ako već nemate akne) dovoljno je koristiti uobičajene preparate za negu, koje već koristite. Kvalitetne dermokozmetičke linije uglavnom imaju preparate koji imaju i efekat pilinga, ali sa manjim procentom voćnih i drugih kiselina nego za profesionalni tretman.