Poštovani,
    Dobar dan! Živim u Americi već godinu dana. Izrasle su mi tri bradavice, dve na telu i jedna na nadlanici. Kako mogu da ih uklonim. Da li postoji neki preparat koji mogu da kupim?
    Hvala!

    Odgovoreno: 28. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Ukoliko se radi o običnim bradavicama možete ih skidati na više načina. Neki zahtevaju odlazak lekaru (primena tečnog azota, terapija radiotalasima, laserom) a mogu se skinuti i nekim sredstvima kojima se promene mažu. Ne znam imena takvih preparata u Americi (kupuju se otc). Budite sigurni da se radi o običnim bradavicama, a ne o nekoj drugoj kožnoj promeni.
      Pozdrav.