Ova beba ima 8 meseci sada. Tu pored oka ima jedno crveno kao mladež. Tako se rodila posle nekoliko nedelja isto se pojavilo na desnom ramenu ali je to malo kao tačkica. Da li će to proći samo? Evo vidi se na slici.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 12. 06. 2009.
    • Poštovana,
      prema slici koju ste poslali, verovatno se radi o jednoj vrsti mladeža, koji se sastoji od proširenih krvnih sudova. Ovakvi mladeži se obično znatno smanje, ili potpuno izgube u detinjstvu. Međutim, ukoliko dete ima i neke druge manifestacije osim ove na licu savetujem vam pregled dermatologa i pedijatra.