Na vratu imala sam nalik na bubuljicu stim da je bila boje kože. Slučajno sam  primetila misleći da je bubuljica. Slučajno sam je zakačila u toku noći i ujutru sam primetila da više liči na bradavicu. Otisla sam kod lekara i doktorka je rekla da je bradavica i prepisala mi je tečni azot terapiju. Nakon prvog tretiranja tečnim azotom moja bubuljica bradavica je pocrvenila. Jako se plašim, znate mladeži, bradavice, pa se plašim da doktorka možda nije dobro procenila. Da li nakon terapije tečnim azotom javi se crvenilo? Šta mi vi preporučujete? Da li da idem dalje na terapiju (samo sam jednom otišle jer sledeće tretiranje tečnim azotom je nakon tri dana)
    Unapred vam hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 11. 06. 2009.
    • Poštovani,
      mnogo je lakše proceniti neku kožnu promenu ako je vidite, kao što je to uradila vaša doktorka, nego samo na osnovu kraćeg opisa. Terapija tečnim azotom ne može da izazove ozbiljnu štetu, te bi trebalo da poslušate svog doktora.