Moja beba ima 8 meseci i pored oka ima nešto crveno kao mladež. Zanima me da li će to proći samo
    Hvala

    Odgovoreno: 11. 06. 2009.
    • Poštovani,
      mislim da sam odgovorila na vaše pitanje. Verovatno se radi o jednoj vrsti mladeža, sastavljenog od proširenih krvnih sudova, koji se kod najvećeg broja dece spontano povuče, ili znatno smanji u ranom detinjstvu. Međutim, ukoliko dete ima i neke druge promene savetujem vam procenu pedijatra i dermatologa.