Poštovani,
    jutros sam se probudila sa dosta otečenom gornjom usnom, a iznutra, u predelu ispred prednjih zuba sam imala plik. Zanima me od čega bi to moglo biti? Čitala sam o nekom sindromu i alergijama. Od hrane nisam jela ništa sumnjivo i novo, jedino trešnje posle dužeg vremena. A otok je splasnuo nakon obloga od kamilice. Imam li razloga da budem zabrinuta?
    Hvala

    Odgovoreno: 11. 06. 2009.
    • Poštovani,
      promene koje opisujete mogu da budu manifestacija alergijske reakcije. Njihova težina može da varira od blagog otoka, do vrlo izraženih promena koje zahtevaju ozbiljnu terapiju i ponekad hitnu lekarsku intervenciju. Ukoliko se ove promene ponove, obavezno se javite lekaru.