Poštovanje!
    Potrebna mi je neka efikasna krema za lečenje raznih ožiljaka a naročito ožiljaka od akni. Koju bi mi preporučili?
    Hvala!

    Odgovoreno: 07. 06. 2009.
    • Poštovani,
      ožiljke je u principu jako teško lečiti i ne postoji ni jedan krem koji bi ih potpuno uspešno uklonio. Ako se radi o ožiljcima od akni, njihovo uklanjanje zavisi od toga da li se radi o hipertrofičnim ožiljcima, iznad površine kože ili o udubljenim ožiljcima. Za hipertrofične ožiljke možete pokušati sa silikonskim gelovima (dermatix, scarzone), a kod udubljenja moguće je poboljšanje stanja hemijskim pilinzima, za koje vam savetujem da se obratite dermatologu.