Poštovani,
    možete li mi reći koji je efikasan lek za lišajeve? Imam crvenilo ispod oka koje se peruta, ponekad zasvrbi. Mislim da se radi o lišaju, a možda i grešim. Hvala unapred za odgovor.
    Pozdrav!

    Odgovoreno: 30. 05. 2009.
    • Poštovani,
      ako pod "lišajevima" podrazumevate gljivične infekcije kože, one se efikasno leče odgovarajućim kremovima protiv gljivica. Međutim, opis promena koji vi dajete može da se odnosi na različita kožna oboljenja, bolje posetite lekara