Poštovani,
    Imam fleku na koži zadnjeg dela vrata i deo između grudi braonkaste boje. Ako može neki savet za brzi način to može da nestane.
    Hvala

    Odgovoreno: 29. 05. 2009.
    • Poštovani,
      niste napisali koliko dugo traju vaše promene. Ako se radi o promenama koje su se javile nedavno, moguće je da se radi o površnoj gljivičnoj infekciji, i tada možete da koristite neki od kremova protiv gljivica (daktanol, kansen i sl). Ako su promene nastale davno i perzistiraju, možda se radi o nekoj vrsti mladeža, morate posetiti dermatologa.