Poštovani,
    Imam 25 godina i vec 10 godina veliki proglem sa aknema. Što ne sam probala ali ne pomaže: (što bi mi preporučili, kako da ih se spravim i zauvek nestanu? Molim za pomoć!
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 29. 05. 2009.
    • Poštovani,
      pre svega, morate održavati adekvatnu higijenu - pranje nekim preparatom za kožu sa aknama, a potom da koristite neki od kremova za akne (pokušajte sa kolekcijom exfoliac za pranje i acnomega 200 za mazanje). Ukoliko su promene izraženije dolazi u obzir korišćenje preparata kiseline vitamina a, antibiotici, ali to mora da bude pod kontrolom dermatologa. Ožiljci od akni mogu da se tretiraju nekim od hemijskih pilinga.