Poštovani doktore,
    pre nekoliko dana na penisu mi se pojavila kao nekakva bubuljica, što sam i pomislio da jeste, međutim, sinoć sam primetio da se penis sa desne strane naduo i kao da se pojavila nekakva kesica ispod kože. Molim vas recite mi šta da radim. Znam da možda ovo i nisu neki podaci koji bi vam pomogli da odgovorite ovako napamet dok ne vidite, ali sam mislio da ste možda u vašoj praksi već imali takve slučajeve pa na osnovu toga mi i date savet.
    Hvala unapred. Zabrinuti.

    Odgovoreno: 27. 05. 2009.
    • Poštovani,
      niste naveli da li su se promene javile posle polnog odnosa ili ne, kao i da li postoje subjektivne tegobe (bol, svrab). Otok koji opisujete može da bude uvećana limfna žlezda, ali i neki poremećaj u venskom sistemu tela penisa. Zaista nema dovoljno podataka, ali ako se promene održavaju ili napreduju morate posetiti dermatologa.