Poštovani,
    Da li znate šta da radim da mi prođe to crvenilo sa ožiljaka, koristila sam saljica, dermatix, cica trix kreme i dalje mi je crvenkasto, pa da mi vi kažete ako znate kako bi što brže to crvenilo otklonila, da li možda treba da odem kod dermarologa da mi tamo nešto rade da mi prođe to crvenilo.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 15. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Sveži ožiljci su svetlo ružičaste boje, koja se vremenom gubi. Niste napisali koliko je star ožiljak, niti koliko ste dugo koristili navedene kremove. Tretman ožiljaka je dugotrajan i morate biti uporni. Možete se javiti dermatologu da bi ste pokušali sa nekim fizikalnim tretmanom.