Poštovani,
    Zanima me šta može da uzrokuje da dečak od 14 god dobije sede vlasi? Moram da naglasim da nije uzrok genetika jer su svi u porodici dobili sede oko 40god života! Šta biste mi vi preporučili, kom lekaru da se obratimo i koje analize da uradimo (hormone ili neke druge)?
    Hvala najlepše, pozdrav!

    Odgovoreno: 21. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Niste naveli da li su se sede vlasi javile svuda na poglavini, ili u jednom lokalizovanom području, kao i da li se i koža ispod vlasi izgubila pigment. Konsultujte najpre dermatologa, on će preporučiti i analize (ako su potrebne).
      Pozdrav.