Poštovana,
    Veoma sam nesrećna imam malje po licu. Da li postoji nade da se to zauvek sredi. Ili da li ima aparat koji depilira jednu po jednu dlačicu na duži period, i kako to mogu da naručim. Sve dosad što sam radila nije uspelo.
    Molim vas pomozite mi.

    Odgovoreno: 10. 05. 2009.
    • Poštovana,
      neželjene malje na telu i licu mogu se otklanjati na više načina. Ukoliko je maljavost jako izražena, savetujem vam da se prethodno javite dermatologu radi utvrđivanja eventualnih razloga za takvo stanje. Trajno možete ukloniti dlačice na nekoliko načina: elektrolizom dlake, radiotalasima, laserom. Takve aparate ne možete koristiti sami, morate se javiti stručnjaku.