Poštovani,
    imam problem sa ožiljcima koji su nastali kao posledica čačkanja bubuljica i rane koje su nastale kao posledica toga ne mogu da zarastu da izgleda kao normalna koža. Zanima me da li imate iskustva u lečenju takvih ožiljaka i da li je to uopšte moguće sanirati? Da li možete da mi kažete da li je i u kolikoj meri moguće da se saniraju ožiljci? Koliko koštaju tretmani/operacija na ovu temu?
    Hvala

    Odgovoreno: 05. 05. 2009.
    • Poštovani,
      pre svega, nemojte " čačkati" bubuljice, time samo pogoršavate stanje na koži, unosite infekciju i stvarate mogućnost za pojavu grubljih i vidljivijih ožiljaka. Lečenje ožiljaka spada u domen dermatologa, ali treba proceniti njihovu težinu da bi se odredio način lečenja. Zbog toga je neophodno da se javite dermatologu.