Poštovani doktore,
    Imam 29g. imam problem sa kožom na licu. Konstrukcija mi je normalna kao nos, obraz, gusa. Izražavam moje lice degenerisano. Imam bubuljice, pege, masna mi je koža i od toga mi zaizilaze svugde na lice bubuljice. Na koji način mogu to da izlječim operacijom ili mastovima. Ja hoću da mi izgleda lice nežno i belo.
    Hvala.

    Odgovoreno: 14. 05. 2009.
    • Poštovani,
      "bubuljice" koje se pojavljuju na licu su najverovatnije akne. Ovaj problem treba rešavati pravilnom negom i lekovima. Operacija kao lek za akne nije preporučljiva. Koristite sredstva za pranje i čišćenje, a potom neki od kremova za akne. Na tržištu ima mnogo kvalitetnih preparata. Ukoliko ima gnojanica, možete koristiti i klindamicin gel. Ako su promene uporne i pored adekvatne nege, posetite dermatologa.