Poštovani,
    Imam jedan veći ožiljak na desnoj ruci star 2god, opekao sam se na vrelo ulje tako da mi je danas na tom mjestu ostalo crvenilo. Zanima me da li se može to crvenilo i ožiljak odstraniti.
    Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 01. 05. 2009.
    • Poštovani,
      dublje opekotine obično ostavljaju nepravilne ožiljke. Ukoliko ožiljak nije veliki možete pokušati sa silikonskim gelovima za tretman ožiljaka, ali bez garancije da će uspeti. Za eventualno definitivno uklanjanje ožiljka trebalo bi da se obratite specijalisti plastične hirurgije.