Poštovana,
    Posle odnosa sa devojkom pojavilo mi se crvenilo na glaviću penisa i delu prstena ispod glavića. Malo me svrbi. Da li da odem kod lekara i koje preglede da uradim. Cura je uradila pregled i kod nje je sve u redu.
    Hvala

    Odgovoreno: 01. 05. 2009.
    • Poštovani,
      iz vašeg opisa ne može se zaključiti da li se radi o nekoj infekciji, ili je u pitanju samo laka mehanička trauma. Ukoliko je ovo drugo u pitanju, biće dovoljna uobičajena higijena i neki neutralni krem (panthenol npr). Ukoliko se promene održavaju biće neophodno da posetite dermatovenerologa.