Poštovani,
    na licu su mi prsla dva kapilara. Da li se mogu ukloniti, kako i gde u Nišu? Da li je to moguće učiniti dok sam u drugom stanju ili tek posle porođaja?
    Hvala Tamara Nikolić

    Odgovoreno: 01. 05. 2009.
    • Poštovana,
      diskretne, slabo vidljive proširene kapilare je moguće tretirati kremovima (ima ih i kod nas, različitih proizvožača). Ako su promene uočljivije, u trudnoći je moguća terapija tečnim azotom (sprovodi se u klinici za kožne bolesti u Nišu i u dermatološkim ambulantama). Posle porođaja možete pokušati sa terapijom radio talasima (u Klinici za kožne bolesti) ili laserom (ordinacija leda).