Pozdrav!
    Već nedelju dana imam neku alergiju po koži: svrab, crvenilo, sitne crvene tačkice. Koža mi je izuzetno suva. Primila sam injekciju urbazona, ali ništa, i dalje imam svrab po rukama i nogama, mada ne konstantno. Šta da radim? Koju mast da koristim?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 30. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Tegobe koje vi navodite mogu da budu deo alergijske reakcije. Ukoliko se promene održavaju savetujem Vam da posetite dermatologa. Kod intenzivnijih promena nnije dovoljno koristiti samo masti, potrebno je uzimati i tablete ili injekcije.
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #27819

    • Dijabeticar sam. Pojavilo mi se crvenilo po kozi kao tackice. Primio sam urbazon inekciju da li je dovoljno