1. Žiletom oštećen mladež

    Pitanje broj: #163708

    Žiletom sam oštetio mladež koji se nalazio ispod vrata malo iznad grudi bio je jako mali prečnika do 1mm i viseći, iznad nivoa kože jako malo je krvario i u za vreme spavanja se skroz otkinuo. Bila je mala crvena tačka sada je više nema, pa ne znam da li je ova situacija opasna i kako je pregledati kad ne postoji fizički trag mladeža?

    Odgovoreno: 03. 09. 2019.

Komentari na pitanje: #163708

    • Poštovanj, Istisnuo sam bubuljicu na ledjima i shvatio da se na tom mestu nalazi i mladež (ravan i svetlo braon). Rana je nestala, ali je na tom mestu boja malo tamnija u odnosu na ostatak mladeza. Da li je to normalna pojava?