1. Uklanjanje belega sa kože

    Pitanje broj: #157163

    Poštovani,

    Imam 21 godinu. Problem je što imam braon beleg na leđima većih dimenzija, okvirno 20x20cm, braon boje, znači samo druga boja kože ništa više (ne svrbi, ne peče, ne boli, ne širi se, znači ništa). Želeo bih ga skinuti, naime delight studio u Beogradu radi tu vrstu usluge nd: yag laserom (1 tretman mesečno, traje pet meseci), svaki put se izbeli tj. razbije pigment po malo na tom delu tela. Rekli su da je potpuno bezbolno i da nema mogućnosti vraćanja niti išta slično, pa bih Vas zamolio za mišljenje. Da li bi to u budućnosti ostavilo neke posledice po mene ili se mogu opustiti i krenuti na tretmane?

    Odgovoreno: 05. 05. 2018.

Komentari na pitanje: #157163

    • Postovani,Imam crveni beleg na glavi s leve strane glave,ne boli,ne pece,ne svrbi,ne siri se.Zanima me da li se to moze ukloniti?

    • Imam beleg crveni na celu,Zanima me kako to moze da se otkloni.i cena.