1. Promene nalik bradavicama na licu i vratu

    Pitanje broj: #163318

    Pre par godina sam primetio na licu i vratnom delu, promene nalik bradavicama koje vremenom potamne. Išao sam kod kožnog lekara prepisao mi je sampon mikoseb,i rekao da su to virusne bradavice. Medjutim one se vremenom šire, uz priloženu sliku zeleo bih Vaše mišljenje.

    Odgovoreno: 06. 08. 2019.

Komentari na pitanje: #163318

    • Pozdrav. Ćerkica mi bradavice na nosicu,sluzoki nosica. Ona ima 5godina,a bradavice ima vec punih 3godina. Moltreksom smo skidali,al su se one opet vracaju na istom mjesto. Molim za savjet i pomoc. Srdačan pozdrav