1. Novi mladeži u predelu stomaka

    Pitanje broj: #163501

    U predelu stomaka ispod grudi sa leve i desne strane su mi se pojavili ovi mladeži, bradavice, šta god. Užasno me nerviraju i ne znam odakle mi. Možete li mi reći kako se ovo zove i da li je moguće otkloniti ih?

    Odgovoreno: 21. 08. 2019.

Komentari na pitanje: #163501

    • Milka Tomic 21. 08. 2019.

      Postovana dr Dragana, hvala najlepse na odgovoru. Poslala sam na mail stetoskopa sliku, jer ovde nije moguce ostaviti je. Pise da je fajl preveliki. Mozete li mi reci kako se ovo zove? Svakako cu nakon putovanja zakazati pregled i otkloniti ovo. Hvala js jednom.