1. Meka prokrvljena kuglica na nosu

    Pitanje broj: #163467

    Sa jedne strane nosa već 15 godina imam meku, prokrvljenu, kuglicu. Bez rasta, bez promene boje. Nije keratoza, niti bradavica. Sa druge strane nosa pojavila se druga, istog tipa. O čemu se radi i kako ukloniti. Slike u prilogu. Starost 45 godina.

    Odgovoreno: 19. 08. 2019.
    • Slika je prilično mutna, ali na osnovu onog što vidim i Vašeg opisa mogu Vam reći da se radi o benignoj promeni, ipak, ništa ne može da zameni klinički pregled, te Vam preporučujem da dodjete na pregled. Inače, moze se ukloniti hirurškim putem brzo i jednostavno uz primenu svih estetskih principa radi postizanja što manje uocljivog oziljka.