1. Krvarenje ožiljka nakon opekotine

    Pitanje broj: #164003

    Pre nekoliko godina sam dobio opekotinu na čelu, zbog čega mi je ostala izbočina smeđe boje na tom mestu. Doktor mi je prepisao Hydrocortison mast, ali mi nije pomoglo, i čak ponekad se raskrvari to isto mesto. Šta da radim?

    Odgovoreno: 23. 09. 2019.
    • Nije moguće dati Vam odgovor bez pregleda, ali za početak postavite fotografiju, ipak mogu Vam reći da ožiljak ne bi smeo da krvari, i ako je prošlo nekoliko godina od opekotine već bi trebao biti u ravni kože. zbog svega toga Vam preporučujem da dodjte na pregled na kome će biti odredjena adekvatna terapija i tretman Vašeg ožiljka.

Komentari na pitanje: #164003

    • Poštovani, opekla sam se na figaro za kosu, mnogo me boli i opeklina je pocrnila i zgulilo se malo kože i boli me pri dodiru, muka mi je i glava me boli. Šta da radim?