1. Izraslina na zadnjici

    Pitanje broj: #151963

    Poštovani,

    Šaljem vam fotografiju na kojoj možete videti izraslinu koja mi se pojavila na koži zadnjice. Par meseci unazad ležim ledjima okrenuta ka kvarcnoj peći ne bih li se ugrejala, pa se pitam da li to može da izazove nastalu promenu na zadnjici?

    Odgovoreno: 02. 05. 2017.

Komentari na pitanje: #151963

    • Poštovani, imam izraslinu na desnoj strani stražnjice, u rascjepu. Jako je bolno, tvrdo na dodir. Pomalo izlazi tečnost iz rane. Mazala sam sa Geomicin masti i pijem Devicin po preporuci ljekara i dalje je jako bolno. Molim Vas za odgovor, šta da radim?

    • Pozdrav. Imam peoblem oko genitalija, na preponama sa strane pojavila se 1 potkozna bubuljica ili čvorić i vremenom od 1 nastalo ih je sada 20-tak.. i nastavljaju da rastu i šire se dalje. Interesantno samo na mestima gde je vena, gde teče krv. Problem je u promeru, grubo rečeno 30-tak cm. Ne svrbe ali su prisutne i rastu... i pojavljuju na novim mestima.. prijateljica koja radi u bolnici kaže da je verovatno merkelov rak koze..bio sam kod dermatologa 20 i svi kažu to nije strašno, brzo će se rešiti problem i tako 10 godina, a još nije rešen problem.. imam 30god i polako mi ide ozbiljno na nerve nesavesno lečenje, uzimanje novca paprenog a rezultat 0. A problem koji kazu bezazlen samo nastavlja da se širi po rukama, vratu, glavi, leđima, zadnjici, svuda po 1-2 bubuljice samo kod vena gde tece krv. Slike mogu na email da pošaljem ako mi odgovorite. Ako ne ništa, hvala na izdvojenom vremenu, pozdrav!

    • Izašlo mi nesto na guzi tamno plavo i boli me, ne znam sta da radim i sta da mazem.