1. Čvorići po ramenima i grudima

    Pitanje broj: #154896

    Poštovani,

    Imam 39 godina, i dok sam bio u vojsci izašli su mi neki čvorići po ramenima i po grudima, išao sam kod dermatologa i rekli su mi da nije strašno ali se ipak bojim, i zamolio bih Vas za pomoć da znam šta je i šta dalje.

    Odgovoreno: 15. 12. 2017.
    • Poštovani,

      Nemoguće je dati ogovor na osnovu samo ovih informacija. Koliko dugo imate te promene, da li su se menjale, povežavale, koliko ih ima? Da li su u potkoži ili ima promena na koži, koje su veličine? Koju dijagnozu Vam je napisao dermatolog? Možete slikati promene i okačiti sliku ili zakazati pregled kod dermatologa a potom i kod plastičnog hirurga.