1. Bubuljica pored mladeža

    Pitanje broj: #159547

    Danas sam primetila da mi se tik uz mladež koji imam celi život pojavila bubuljica (bela). Nisam htela da je istiskam da ne bih slučajno povredila mladež, inače ne boli me ništa, za taj mladež mi je pre nekog vremena rečeno da je u redu. Inače su mi ledja (mesto gde je taj mladež) prilično u bubuljicama s vremena na vreme - i baš sad je taj period tako da pretpostavljam da je samo pogodila nezgodno mesto. Ipak, kako trenutno nisam u zemlji, a brinem značilo bi mi Vaše mišljenje. Šaljem i sliku u prilogu.

    Odgovoreno: 22. 10. 2018.

Komentari na pitanje: #159547

    • Postovana hvala puno na brzo odgovoru. Nisam razumela jel mislite da je mladez uzgleda u redu buduci da ste napisali u sledecoj recenici da savetujete pregled? Znacilo bi mi da mi to napisete. Pogledao je mladez lekar (ne dermatolog) ovde i rekao da je u potanju obicna buvuljica koja ce proci brzo. Ipak znacilo bi mi vase misljenje. Hvala jos jednom