Poštovanje,pisala sam Vam bila za ben koji sam operisala prije 2 godine za koji sam rekla da mi se pojavilo nesto tamno ispod oziljka. Prije par mjeseci slala sam vam bila i i sliku i rekla da trebam da uzmem PHD nalaz .Uzela sam PHD nalalaz pa cu Vam ovdje ostaviti da pogledate.

    Lijep pozdrav Edina

    Odgovoreno: 03. 02. 2023.

Komentari na pitanje: #207789

    • Edina Heric 04. 02. 2023.

      Poštovanje,pisala sam Vam bila za ben koji sam operisala prije 2 godine za koji sam rekla da mi se pojavilo nesto tamno ispod oziljka. Prije par mjeseci slala sam vam bila i i sliku i rekla da trebam da uzmem PHD nalaz .Uzela sam PHD nalalaz pa cu Vam ovdje ostaviti da pogledate. Lijep pozdrav.