Poštovanje, moja mama od 2016 godine je na grudima imala tamno braon fleku. Zadnje dve nedelje je porasla i postala crvena i više nije ravna uz kožu već je postala reljefna. Potpuno je ne oseti samo što je tu. Ona se plaši da ide na pregled, pa ako odokativno možete da kažete šta bi moglo da bude. Hvala najlepše

    Odgovoreno: 29. 01. 2023.

Komentari na pitanje: #207573

    • Marina Radicevic 28. 02. 2023.

      Na rezultatima krvi mi je LDH 446. Šta predstavlja ta vrednost i da li ima veze sa trenutno prisutnim herpesom?

    • Jelena Mišić 29. 01. 2023.

      Poštovanje, moja mama od 2016. godine je na grudima imala tamno braon fleku. Zadnje dve nedelje je porasla i postala crvena i više nije ravna uz kožu, već je postala reljefna. Potpuno je ne oseca, samo što je tu. Ona se plaši da ide na pregled, pa ako odokativno možete da kažete šta bi moglo da bude. Hvala najlepše