Postovani, Imam mladez iznad usne i on je godinama bio u ravni sa kozom, ali dvije poslednje godine je porastao znacajno. Sta vi predlazete? Srdacan pozdrav i hvala na ljubaznosti.

    Odgovoreno: 14. 02. 2022.

Komentari na pitanje: #194642

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 14. 02. 2022.

      Poštovana, Obzirom da navodite značajan rast Vašeg mladeza predlazem dermoskopski pregled i operaciju uz patohistolosku verifikaciju, Srdacan pozdrav,

    • Scekic Margareta 14. 02. 2022.

      Postovani, Imam mladez iznad usne i on je godinama bio u ravni sa kozom, ali dvije poslednje godine je porastao znacajno. Sta vi predlazete? Srdacan pozdrav i hvala na ljubaznosti.