Poštovana doktorka,

    Kakvo je Vaše mišljenje u vezi sa upotrebom lokalnog anestetika prilikom otklanjanja promena na koži elektrokauterom u toku trudnoće? Da li su anestezija ili sama procedura štetne za plod? Radi se o osmom mesecu trudnoce. Hvala unapred na odgovoru! :)

    Odgovoreno: 15. 10. 2021.

Komentari na pitanje: #189564

    • Poštovana doktorka,

      Hvala na brzom odgovoru. Bila sam već na pregledu, doktorka kaže da je u pitanju piogeni granulom koji je jako porastao i ona predlaze ovu proceduru iz bojazni da bi mogao da pukne i obilno krvari. Ja se malo plašim anestezije, iako ona kaže da nije kontraindikovana. Hvala Vam, ukoliko bude potrebe nakon konsultacije i sa ginekologom, javiću Vam se na mejl.

      Srdačan pozdrav!