Postovana imam seboroicnu keratozu.Pocelo je da se siri od 30 god.,sada imam 43. god. i sve vise izbija.

    Odgovoreno: 25. 01. 2021.

Komentari na pitanje: #177175

    • Poštovani , Pre 6 dana sam ispekla spoljašni deo stopala vrelom vodom, to veče na hitnoj su mi rekli da su opekotine 2 stepen i da nije strašno.Bio je veliki otok i crvenilo noge.Bolovi su bili neizdržljivi te sam povredjeni deo mogla samo u hladnoj vodi držati.Sutradan pozivam hitnu i objašnjavam da su mi izašle bule na nozi i boja je od crvene prešla u tamno smedju gde me savetuju da uključim palitrex i jomelob i aerius.Bilo mi je bolje do sinoć gde ne mogu da stanem na nogu ,bol unutrašnji sve veći.Odlazim na hitnu na pregled i kažu mi da je ok da samo pratim stanje.Pa kad puknu bule dodjem na pregled.Noga mi trenutno izrazito modra i smedja.Zanima me da li da potražim još neko savet lekara i da li ima razloga za brigu? Hvala unapred.